close
چت روم
فار30 بلاگ
pishvaz.ir

پیشوازهاتبلیغ بانک ایرانی از موزیک خارجی جنیفر لوپز + کلیپ این تبلیغ

  • بازدید : 878
  • تاریخ: جمعه 4 فروردين 1391
  • نظرات

تبلیغ بانک ایرانی از آهنگ جنیفر لوپز به نام پاپی !


این روزها صدا و سیما آگهی تبلیغاتی ای از بانک ملت پخش می کند که یک کپی افتضاح از ترانه پاپی جنیفر لوپز(خواننده و هنر پیشه هالیوود) است.


به گزارش بانکی دات آی آر, این تقلید ناشیانه  پلان به پلان از این موزیک ویدئو کپی شده جالب تر آنکه آهنگ پس زمینه هم همان آهنگ است با این تفاوت که یک مرد جایگزین خواننده شده است!! مسلما این همه تشابه سهوی یا تصادفی نبوده و نیست.


این تشابه از دید خبرنگاران و سایت های مختلف خبری کشور از جمله انتخاب و خبر مخفی نمانده اما صدا و سیما با آن همه تشکیلات نظارتی و حراست چنین چیزی را ندیده یا نخواسته که ببیند!


در طول تبلغ چندین و چند مرد با گذشتن از موانع ،شیشه و در و دیوار خود را به هنرپیشه اصلی نزدیک می کنند و او هم به سمت محل برگزاری جشن اعطای جوایز بانک در حرکت است.

کپی برداری از آثار هالیوودی در تبلیغات و سینمای ایران چیز تازه ای نیست اما اینکه از یک ترانه یک خواننده زن آن هم برای تبلیغ یک بانک بزرگ  استفاده شود رکورد جدیدی است که در نوع خود بی سابقه است.

 

اینکه آیا در کشور هیچ ایده و نو آوری در زمینه تبلیغات وجود نداشته که بانک ملت مجبور به چنین اقدامی شده خود جای سوال دارد اما مساله اصلی این است که چنین اقداماتی اعتبار صنعت تبلیغات کشور را به زیر سوال می برد.


این شب ها این آگهی هر از چند گاهی از تلویزیون پخش می شود و انگار کسی هم قصد متوقف کردن آن را ندارد. هر بار که این آگهی پخش می شود هزاران سوال در خصوص روابط عمومی بانک و قصدش از استفاده از این آگهی در ذهن ها جریان می یابد اما مثل اینکه تا پایان تعطیلات و بازگشایی رسمی شرکت ها و موسسات نتوانیم پاسخ روشنی در این خصوص دریافت کنیم.


کلیپ این آهنگ: لینک زیر را در کادر بالای مرورگر خود کپی کنید و Enter بزنید..


http://www.aparat.com/v/cef95946e7a019dfb3f55e57be71bf66157275

ادامه مطلب تبلیغ بانک ایرانی از موزیک خارجی جنیفر لوپز + کلیپ این تبلیغ