close
چت روم
فار30 بلاگ
pishvaz.ir

پیشوازهاعلاقه مردان قاجار به زنان چاق و هیکلی

 • بازدید : 186
 • تاریخ: سه شنبه 25 مهر 1391
 • نظرات

   دلیل دوست داشتن مردان قاجار به زنان چاق!؟
  
 چاقی هم از این قاعده تبعیت می‌کرد. در گذشته، چاقی عادی و نه چاقی بیمارگونه، نمادی     از ثروت و دارایی و رتبه بالاتر اجتماعی محسوب می‌شد لذا زیبا هم می‌نمود! در نتیجه      چاقی نماد دارایی و تشخص می‌شد و صورت‌های افراد چاق طراوت بیشتری داشت و  زنان چاق هم برای زایمان، دارای سلامتی بیشتری معرفی می‌شدند.

اگر تصاویر زنان دوره قاجار را دیده باشیم حتما دلمان برای مردان آن زمان می‌سوزد که مجبور بوده‌اند با زنانی سبیل‌دار و دارای ابروهای پرپشت و به هم پیوسته معاشرت کنند… .” این اول یک مطلب تاریخی از یک مورخ نیست، این ابتدای مطلبی است که عباس عبدی در باب مساله‌ای به نام چاقی نوشته است.

عباس عبدی در این یادداشت که عنوان”زیباترین چاقی” را بر پیشانی دارد به تحلیل چاقی زنان قاجار پرداخته و اینکه چرا اینگونه زنان بیشتر مورد توجه پادشاهان و ثروتمندان این دوره از تاریخ بوده‌اند.

عبدی در تحلیلی جالب به زیبایی شناختی مساله‌ای پرداخته که این روزها زنان ایرانی پول‌های زیادی را برای آن هزینه می‌کنند. چاقی و لاغری همان مقوله‌ای است عباس عبدی درباره‌اش می‌نویسد: “اگر در گذشته و نیز حال زیبایی مساله اصلی زنان بود، امروز به موضوع مردان و جوانان هم تبدیل شده است به طوری که هزینه‌های آرایش برخی از آقایان کمتر از خانم‌ها نیست، هر چند در مجموع هنوز در این زمینه زنان پیشگام هستند.

ادامه مطلب علاقه مردان قاجار به زنان چاق و هیکلی

مگه اینکه جهنم یخ بزنه با تو ازدواج کنم !

 • بازدید : 231
 • تاریخ: جمعه 07 مهر 1391
 • نظرات

آهنگ پیشواز ایرانسل www.pishvazha.ir


آیا جهنم اگزوترم است یا اندوترم ؟
جواب یک دانشجوی دانشگاه واشینگتن به یک سؤال امتحان شیمی آنچنان جامع و کامل بوده که توسط پروفسورش در شبکهء جهانی اینترنت پخش شده و دست به دست میگرده خوندنش سرگرم‌کننده است
پرسش: آیا جهنم اگزوترم (دفع‌کنندهء گرما) است یا اندوترم (جذب‌کنندهء گرما)؟
اکثر دانشجویان برای ارائهء پاسخ خود به قانون بویل-ماریوت متوسل شده بودند که می‌گوید حجم مقدار معینی از هر گاز در دمای ثابت، به طور معکوس با فشاری که بر آن گاز وارد می‌شود متناسب است. یا به عبارت ساده‌تر در یک سیستم بسته، حجم و فشار گازها با هم رابطهء مستقیم دارند.
اما یکی از آنها چنین نوشت:
اول باید بفهمیم که حجم جهنم چگونه در اثر گذشت زمان تغییر می‌کند. برای این کار احتیاج به تعداد ارواحی داریم که به جهنم فرستاده می‌شوند. گمان کنم همه قبول داشته باشیم که یک روح وقتی وارد جهنم شد، آن را دوباره ترک نمی‌کند. پس روشن است که تعداد ارواحی که جهنم را ترک می‌کنند برابر است با صفر. برای مشخص کردن تعداد ارواحی که به جهنم فرستاده می‌شوند، نگاهی به انواع و اقسام ادیان رایج در جهان می‌کنیم. بعضی از این ادیان می‌گویند اگر کسی از پیروان آنها نباشد، به جهنم می‌رود. از آن جایی که بیشتر از یک مذهب چنین عقیده‌ای را ترویج می‌کند، و هیچکس به بیشتر از یک مذهب باور ندارد، می‌توان استنباط کرد که همهء ارواح به جهنم فرستاده می‌شوند.
با در نظر گرفتن آمار تولد نوزادان و مرگ و میر مردم در جهان متوجه می‌شویم که تعداد ارواح در جهنم مرتب بیشتر می‌شود. حالا می‌توانیم تغییر حجم در جهنم را بررسی کنیم: طبق قانون بویل-ماریوت باید تحت فشار و دمای ثابت با ورود هر روح به جهنم حجم آن افزایش بیابد. اینجا دو موقعیت ممکن
وجود دارد:
۱: اگر جهنم آهسته‌تر از ورود ارواح به آن منبسط شود، دما و فشار به تدریج بالا خواهند رفت تا جهنم منفجر شود.
۲: اگر جهنم سریعتر از ورود ارواح به آن منبسط شود، دما و فشار به تدریج پایین خواهند آمد تا جهنم یخ بزند.
اما راه‌حل نهایی را می‌توان در گفتهء همکلاسی من ترزا یافت که می‌گوید:
«مگه جهنم یخ بزنه که با تو ازدواج کنم! » از آن جایی که تا امروز این افتخار نصیب من نشده است (و احتمالاً هرگز نخواهد شد) ، نظریهء شمارهء ۲ اشتباه است: جهنم هرگز یخ نخواهد زد و اگزوترم است

ادامه مطلب مگه اینکه جهنم یخ بزنه با تو ازدواج کنم !

همیشه بهترین باشید

 • بازدید : 238
 • تاریخ: جمعه 07 مهر 1391
 • نظرات

همیشه بهترین باشید 


هيچ وقت هيچ چيز و هيچ کس را بي جواب نگذار، مطمئن باش هر جوابي بدهي ،يک روزي ، يک جوري ، يک جايي به تو باز مي گردد    

 

جواب سلام را با عليک بده ،


جواب تشکر را با تواضع،


جواب کينه را با گذشت،


جدیدترین آهنگ های پیشواز ایرانسل


جواب بي مهري را با محبت،


جواب ترس را با جرأت،


جواب دروغ را با راستي،


جواب دشمني را با دوستي،


جواب زشتي را به زيبايي،


جواب توهم را به روشني،


جواب خشم را به صبوري،


جواب سرد را به گرمي،


آهنگ پیشواز ایرانسل


جواب نامردي را با مردانگي،


جواب همدلي را با رازداري،


جواب پشتکار را با تشويق،


جواب اعتماد را بي ريا،


جواب بي تفاوت را با التفات،


جواب يکرنگي را با اطمينان،


جواب مسئوليت را با وجدان،


جواب حسادت را با اغماض،


جواب خواهش را بي غرور،


جواب دورنگي را با خلوص،


جواب بي ادب را با سکوت،


جواب نگاه مهربان را با لبخند،


جواب لبخند را با خنده،


جواب دلمرده را با اميد،


جواب منتظر را با نويد،


جواب گناه را با بخشش،

ادامه مطلب همیشه بهترین باشید

با بچه های متولدین اردیبهشت چگونه رفتار کنیم؟

 • بازدید : 449
 • تاریخ: جمعه 15 ارديبهشت 1391
 • نظرات

http://tehroni98.persiangig.com/far30blog/image/may-baby.jpg

مقدمه: لب‌هایش را محکم به هم چسبانده، آنقدر محکم که اگر کسی ببیند تصور می‌کند لب بالا و پایین او با چسب به هم چسبانده شده. هرگونه تلاش به منظور راضی كردنش برای باز كردن دهان بیهوده است. قاشق غذا در دست‌تان مانده و کاملا بلاتکلیف هستید. تا دقایقی دیگر به این بلاتکلیفی کلافگی هم اضافه می‌شود، چون آن موقع است كه متوجه شده‌اید همه نیرویی که خرج کرده‌اید در واقع هدر رفته است. خندیده‌اید، ادا درآورده‌اید، به یک دلقک سیرک تبدیل شده‌اید، به زبان بچگانه حرف زده‌اید، عصبانی شده‌اید، اخم کرده‌اید، قهر کرده‌اید، شاید هم داد و فریاد کرده‌اید اما این کوچولوی تپل با آن جثه کوچک اما عضلانی‌اش هرگز قدمی به عقب برنداشته است. می‌دانید چرا؟ چون او یک کودک اردیبهشتی است و اردیبهشتی بودن برای یک بچه فقط یک معنا دارد، آن هم این‌که هرگز کاری را به زور انجام نمی‌دهد. نه این‌که لجباز باشد، او می‌خواهد هر وقت طالب کاری بود آن را انجام دهد. مهم نیست ساعت ناهار کی باشد، مهم این است که او گرسنه‌اش شود و دلش بخواهد غذا بخورد. فرقی نمی‌کند چه ساعتی را برای خوابیدن برایش در نظر گرفته‌اید چون او به ضرب و زور به رختخواب نمی‌رود، در عوض هر وقت دلش بخواهد می‌خوابد. حالا ممکن است هفت شب باشد یا سه صبح! فقط یادتان باشد اگر بخواهید از در زور وارد شوید چنان غائله‌ای راه می‌اندازد که همسایه‌های چند خانه آن طرف‌تر هم صدای جیغ و فریادش را می‌شنوند. از ما گفتن بود!

ادامه مطلب با بچه های متولدین اردیبهشت چگونه رفتار کنیم؟

تصاویری از یک استخر روی سقف هتل

 • بازدید : 579
 • تاریخ: دوشنبه 11 ارديبهشت 1391
 • نظرات

http://tehroni98.persiangig.com/far30blog/sakhteman/01.jpg


استخری که در این تصاویر می بینید یکی از شاهکارهای معماری سنگاپور است که توسط Sadfie Moche طراحی شده و بر فراز سه برج هتل Marina Bay Sands قرار گرفته است.

این برج ۵۵ طبقه ۲۰۰ متر ارتفاع دارد، اما شنا کردن بر فراز آن و نزدیک لبه ها آنقدر که به نظر می رسد خطرناک نیست. وقتی به این استخر نگاه می کنیم، به نظر می رسد که به شیب تندی منتهی می شود ولی در واقع آب استخر به یک حوض می ریزد و از آنجا دوباره به استخر اصلی بر می گردد. این استخر دو سیستم گردش آب دارد که اولی مانند سایر استخرها آب را فیلتر و گرم می کند و به استخر اصلی می ریزد، و دومی آب را در حوض فیلتر کرده به استخر بالایی می فرستد. این استخر که طولی سه برابر استخر المپیک و ۶۵۰ فوت ارتفاع دارد، بزرگ ترین استخر روباز جهان محسوب می شود.

این هتل ۲۵۶۰ اتاق دارد که قیمت آنها از شبی ۳۵۰$ به بالا است و گران ترین هتل دنیا به شمار می رود.

سه برج با بیش از ۲۵۰۰ اتاق که روی سقف این برج ها یک استخر و در پایین آنها چندین فروشگاه ، سالن های تئاتر و رستوران وجود دارد. تصاویری از نمای هتل در ادامه مطلب ....

ادامه مطلب تصاویری از یک استخر روی سقف هتل

چشم پنهان در انسان ها - چشم سوم

 • بازدید : 389
 • تاریخ: جمعه 25 فروردين 1391
 • نظرات

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژيکی است.


چشم سوم در بين ۲ ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نيز هست. شما با استفاده از اين چشم ميتوانيد امواج انرژی که در محيط هست را احساس کنيد اين امواج را از طريق مغز يا روح تجزيه و تحليل کنيد و در نهايت پيام مربوطه را به تصوير بکشيد اين پيام ميتواند يک تصوير، يک حس و يا هر چيز ماورايی باشد.


معمول استفاده من از اين چشم ارسال حس آرامش به افراد و دريافت تصاوير انرژيکی اجسام و اشخاص است. يعنی با استفاده از اين چشم من ميتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و يا دردها و هر چيز غير مادی و انرژيکی را با استفاده از اين چشم مشاهده کنم.


تست تعيين ميزان فعاليت چشم سوم:


ابتدا شما بزرگترين انگشت خود را که همان انگشت وسط است را از فاصله ای حدود ۲۰ سانتيمتر به بين ۲ ابرو نزديک کنيد. شما بايد احساسی خاص مانند غلغلک يا حتی درد در آن ناحيه احساس کنيد. اگر هيچ احساسی نداشتيد با انگشت سبابه اين عمل را انجام دهيد و اگر هم باز هيچ احساسی نداشتيد با انگشت کوچک عمل را تکرار کنيد و اگر باز هم احساس نداشتيد با وسيله نوک تيز مثل نوک خودکار اين عمل را انجام دهيد. 


مشاهده مابقی مطالب در ادامه مطلب ..

ادامه مطلب چشم پنهان در انسان ها - چشم سوم

کسانی که موهای فری دارند این مطلب را بخوانند

 • بازدید : 681
 • تاریخ: دوشنبه 21 فروردين 1391
 • نظرات

داشتن موهای فر خوبی و بدی‌های زیادی دارد. اگر بدانید آن‌ها را چگونه حالت دهید، همه حسرت موهای‌تان را خواهند خورد و اگر ندانید، همیشه موهایی وز و نامرتب خواهید داشت.

کسانی که موهای فر دارند، معمولا با مشکلاتی چون خشکی موها، وز و شکنندگی آن مواجه می‌شوند. علاوه بر این برای زیبا به‌نظر رسیدن موهای فر مراقبت‌های خاصی نیاز است، در حالی‌که بیشتر محصولاتی که برای این نوع مو در بازار وجود دارد، برای مصرف طولانی مدت اثر خوبی روی موها نخواهد داشت، در واقع موهای فر نسبت به دیگر انواع مو، بسیار آسیب‌پذیرتر و ضعیف‌تر است و در عین حال محصولات حالت‌دهنده آن نیز وضعیت را مشکل‌تر هم می‌کنند.

به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب بیشتر، استفاده از تکنیک‌های طبیعی برای حالت‌دادن و مراقبت می‌تواند بسیار موثر و مفید باشد تا بتوان فر طبیعی موها را در بهترین حالت نگه داشت و آسیب کمتری هم به آن وارد کرد.


موضوعاتی که در ادامه مطلب می توانید مشاهده نمایید:

1- درخشان کردن موهای کدر و مات

2- درمانی برای شکنندگی موها

3- رفع مو خوره

4- حالت دادن موهای فر

5- راه هایی برای صاف کردن طبیعی موهای فر

6- روغنی که به خوبی در موها نفوذ می کند

7- راهی برای تقویت موهای فر

ادامه مطلب کسانی که موهای فری دارند این مطلب را بخوانند
کسانی که موهای فری دارند ,داشتن موی فر ,موی سر ,موهای فرفری ,صاف کردن موهای فر ,درخشان کردن موهای کدر و مات ,درمانی برای شکنندگی موها ,رفع مو خوره ,حالت دادن موهای فر ,راه هایی برای صاف کردن طبیعی موهای فر ,روغنی که به خوبی در موها نفوذ می کند ,راهی برای تقویت موهای فر ,فرفری ,مو ,آرایش مو ,آرایش موهای فر ,آرایش موهای فرفری ,موهاي فر ,موهاي فرفری ,موهاي فرفري ,داشتن موی زیبا ,موهای خوش حالت ,استفاده شامپوی خوب برای مو ,صاف کردن موهای فرفری ,تقویت موی سر ,داروهای تقویتی ,داروهای تقویتی موی سر ,داروهای تقویتی مو ,تقویت موی فر ,تقویت موهای فرفری ,تقویت پیاز مو ,روغن زیتون ,استفاده روغت زیتون برای موی سر ,مزیت داشتن موهای فرفری ,مزیت استفاده از روغن زیتون ,مزیت استفاده از روغن زیتون برای موی سر ,مزیت های روغن زیتون ,شیر نارگیل ,آبلیمو ,مو خوره ,دلایل موخوره ,مو خوره چیست؟ ,چگونگی ایجاد مو خوره ,درمان موهای شکننده ,رفع موهای شکننده ,رفع موهای شکننده و فر ,داشتن موهای درخشان ,آموزش درخشان کردن مو ,آموزش صاف کردن موهای فر ,

کشف جدید گروه خونی کمیاب در دنیا

 • بازدید : 344
 • تاریخ: دوشنبه 14 فروردين 1391
 • نظرات

این کشف جدید از آن جهت پراهمیت است که می تواند خطر انتقال گروه های خونی ناسازگار را در میان دهها هزار انسان کاهش دهد.

اما نکته جالب توجه درباره کشف جدید این است که این دو نوع جدید گروه خونی می تواند تعداد کلی گروه های خونی شناخته شده را به 32 برساند.

در واقع به جز گروه های A، B، AB و O گروه های خونی دیگری نیز وجود دارند که به نسبت این چهار گروه کمیاب ترند و معمولا نام افرادی را به خود می گیرند که در بدن آنها جاری بوده و سپس کشف شده اند.

این گروه های خونی نادر از قبیل گروه های «جونیور» یا «لانگریز» به واسطه وجود گروه های ویژه از آنتی ژنها شناسایی می شوند و بسیاری از آنها از قبیل گروه های خونی Kell و MNS با گروه های خونی A یا O همخوانی و سازگاری دارند.

اما کشف گروه های خونی جدید معمولا امری بسیار نادر است، کشف آخرین نمونه جدید گروه خونی به بیش از یک دهه پیش باز می گردد، از این رو کشف دو گروه خونی به صورت همزمان رویداد بسیار مهمی به شمار می رود.
گروه های خونی «جونیور» و «لانگریز» به ویژه در شرق آسیا و در ژاپن فراوان دیده می شود به صورتی که به گفته دانشمندان بیش از 50 هزار ژاپنی از گروه خونی «جونیور منفی» برخوردارند و به این واسطه دچار مشکلات انتقالی خون و یا ناسازگاری مادر با جنین هستند.

ادامه مطلب کشف جدید گروه خونی کمیاب در دنیا

صداهایی که در مردان می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد

 • بازدید : 366
 • تاریخ: دوشنبه 14 فروردين 1391
 • نظرات

نتایج یک تحقیق نشان میدهد مردانی که صدای یکنواختی دارند جذابیت بیشتری دارند.
محققان معتقدند این نوع صدا با قدرت ، مقاومت و اعتماد به نفس و اطمینان شخص مرتبط است.
نتایج یک تحقیق در دانشگاههای کالیفرنیا و پنسیلوانیا نشان میدهد مردانی که دارای تن صدای ثابت و یکنواختی هستند جذابیت بیشتری دارند و تاثیر بیشتری روی دیگران دارند.

برای انجام این تحقیقات دانشمندان صدای داوطلبین مرد را در شرایط گوناگون تجزیه و تحلیل کردند.تحقیقات آنها نشان داد میزان تغییرات تن صدا که به تغییرات بسامد اصلی معروف است ارتباط موثری با جذابیت و تاثیرگذاری مردان دارد.

کارشناسان معتقدند تن صدای یکنواخت به عنوان نشانه ای از اعتبار و استقلال در انسان ها تکامل پیدا کرده است.به اعتقاد آن ها افرادی مانند جرج کلونی و کلینت ایستوود نمونه هایی از مردانی هستند که دارای تن صدای یکنواخت هستند و به همین دلیل در نظر دیگران جذابیت بیشتری دارند.

فرکانس ثابت در صدای مردان نشان از قدرت مردان دارد در حالی که عواملی مانند ناامیدی باعث افزایش فرکانس و تغییرات صوتی شده و خشونت هم باعث عمیق تر شدن صدا می شود.
همچنین دانشمندان با انجام این تحقیقاتی متوجه شدند افرادی که از بیان مردانه در صحبت های خود استفاده می کنند و برای مثال جملاتی مانند " من از اکثر مردان بزرگ تر و قوی تر هستم " را می گویند جذابیت بیشتری دارند.

ادامه مطلب صداهایی که در مردان می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد