close
چت روم
فار30 بلاگ
pishvaz.ir

پیشوازها10 نکته مهم برای کسانی که دوست دارند باکلاس باشند

 • بازدید : 194
 • تاریخ: چهارشنبه 26 مهر 1391
 • نظرات

اگر دوست دارید فردی با کلاس باشید ....درست است که بعضی افراد بخاطر غرور و خودخواهی که دارند افراد را به سمت خود جذب می‌کنند اما دلیل نمی‌شود که شما هم از آنها تقلید کنید.

در اکثر موقعیت‌ها، تصویر و ظاهر شما بخشی از چیزی نیست که توصیف‌کننده شماست؛ بلکه همه آن چیزی است که شما را توصیف می‌کند. کسانیکه چیزی درمورد شما نمی‌دانند با تنها اطلاعاتی که در دست دارند جای خالی‌ها را پر می‌کنند، و آن چیزی نیست جز آنچه از رفتار و کردار شما می‌بینند. صرفنظر از فکری که شما درمورد خودتان دارید، یک عادت اجتماعی بد می‌تواند معیار فکر دیگران نسبت به شما شود: هر کسی که ببیند شما غذایتان را با دهان باز می‌جوید خیلی قبل از اینکه شغل یا تخصص شما را به خاطر بسپارد، آنرا به یاد خواهد آورد.

ادامه مطلب 10 نکته مهم برای کسانی که دوست دارند باکلاس باشند

عشق مادر نسبت به فرزندش هیچ حدی ندارد

 • بازدید : 219
 • تاریخ: سه شنبه 25 مهر 1391
 • نظرات

عشق مادر نسبت به فرزندش هیچ حدی نداردميگويند عشق مادري هيچ مرزي نميشناسد و يک مادر هرکاري بتواند براي فرزندش انجام ميدهد و اين دقيقا کاري است که "آنژي استکتون" 45 ساله براي دخترش انجام داد و فرزند آن را در رحم خود پرورش داد.


"کريستا سکسون" به دلايلي قادر به بارداري به صورت طبيعي نبود بنابراين از مادرش خواست به جاي او باردار شود. بدين ترتيب فرزند "کريستا" در رحم مادر بزرگ خود پرورش يافت. او چهارمين بچه اي است که در امريکا در رحم مادر بزرگش پروش ميابد و در ايالت جورجيا زندگی میکند او اولين نفر است.


آنژي در اين رابطه ميگويد: به عنوان يک مادر اين کاري بود که ميخواستم انجام دهم . همه از ديدن شکم برآمده من تعجب زده ميشدند و ميپرسيدند  باردار هستي؟ من جواب دادم بله اين نوه من است و اين پاسخ شگفتي آنها را بيشتر ميکرد.


ادامه مطلب عشق مادر نسبت به فرزندش هیچ حدی ندارد

اگر هدفتان از ازدواج این است دست نگه دارید

 • بازدید : 183
 • تاریخ: سه شنبه 25 مهر 1391
 • نظرات

اگر هدفتان از ازدواج این است دست نگه دارید


در مورد انگیزه‌های ازدواج، تفکرات توهم‌ زایی که با خیالپردازی در ابتدای رابطه‌ها ایجاد می‌شود، یکی از بدترین‌هاست. بعنوان مثال، در مورد نامزدی‌های کوتاه‌ مدت، دو دلیل توهم‌ زا برای ازدواج کردن، «چون با اینکه تازه با هم آشنا شده‌ایم اما همیشه می‌شناختمت» و «چون از داستان عشق ما فیلم زیبایی می‌توان ساخت» می‌توانند باشند.

دلایل بد دیگری هم برای ازدواج کردن هستند. این دلایل معمولاً سه دسته هستند: اضطراب، بی‌کفایتی و واقعیت‌ گرایی خود محور.

اگر به ازدواج فکر می‌کنید یا به دنبال همسر ایده آل خود هستید، توصیه می‌کنیم که با خودتان صادق باشید و عمق انگیزه‌تان برای ازدواج را بسنجید. آیا انگیزه‌تان از یکی از این دلایل ریشه می‌گیرد؟

ادامه مطلب اگر هدفتان از ازدواج این است دست نگه دارید

بهترین زمان برای خوابیدن و خوردن

 • بازدید : 188
 • تاریخ: سه شنبه 25 مهر 1391
 • نظرات


در حالی که هرگز بهترین زمان برای سیگار کشیدن یا خوردن غذاهای بی کیفیت چرب وجود ندارد اما از نظر علمی و پزشکی رفتارهای سالم را باید در بهترین زمان خودش انجام داد...

بهترین زمان برای خواب
زود به رختخواب رفتن و زود بیدار شدن ایده بسیار خوبی است. بر اساس طب شرقی، کانال های مهم انرژی برای احیای بدن در ساعت ۱۱ شب فعال می شوند. در مطالعات علمی غربی نیز آمده است هورمون هایی که به شما کمک می کند به طور مناسب تری بافت را ترمیم و جربی و قند را بسوزانید، در صورت خواب کافی ترشح می شوند. پس سعی کنید در ساعت ۱۱ شب به خواب بروید.
 
بهترین زمان برای خوردن
بستگی دارد. اگر لاغر باشید بدن می تواند انرژی خود را تامین کند و زمان غذا خوردن از اهمیت کمتری برخوردار است اما سه وعده غذایی پایه باید حفظ شود. اگر اضافه وزن دارید یا پیش دیابت هستید وعده های غذایی باید در عین زیاد بودن کم حجم و بدون کربوهیدرات تصفیه شده باشد.

ادامه مطلب بهترین زمان برای خوابیدن و خوردن

آنچه مردها از همسرشان انتظار دارند

 • بازدید : 158
 • تاریخ: سه شنبه 25 مهر 1391
 • نظرات

انتظار مردها از خانم ها


آقایان، زرنگی و زیرکی شما را در هیچ زمان و تحت هیچ عنوان تحمل نمی کنند. برای جذب مرد ایده آل و تشکیل زندگی مشترک عالی، یاد بگیرید...

طرز فکر خانم ها درباره خواسته هایی که آقایان دارند، موجب می شود همیشه از دست آنها دلخور و عصبانی باشند و از داشتن یک زندگی مشترک رو به رشد، فوق العاده، صمیمی و رمانتیک ناامید شوند. طرز فکر آقایان درباره خانم ها نیز به همان اندازه آنها را دلسرد می کند.
حتما لازم نیست این طور باشد به شرط این که بدانیم زن و مرد در وهله اول هر دو انسان هستند و خواسته های مشابهی دارند.
من از آقایان و خانم هایی که به رشد و پیشرفت شخصی خود اهمیت می دادند سوال کردم که برای ساخت یک زندگی مشترک عالی چه خواسته هایی از همسر خود دارند. پاسخ آنها می تواند برای شما غیرمنتظره باشد. در این مقاله متوجه می شوید که خواسته های آقایان دقیقا با آن چه خانم ها در این باره فکر می کنند، منافات دارد. هم چنین شما خانم ها با نکاتی آشنا می شوید که به وسیله آنها مرد ایده آل خود را حفظ کرده و زندگی مشترک فوق العاده ای خواهید داشت.

ادامه مطلب آنچه مردها از همسرشان انتظار دارند

5 روش ساده برای پوشش مناسب و مقتدرانه مردان

 • بازدید : 362
 • تاریخ: جمعه 01 ارديبهشت 1391
 • نظرات

http://aksup.ir/images/yv5sno76dfi4fvrefvot.jpg


اصولا آقایان دو نمونه پوشش را انتخاب می کنند .یکی به صورت کاملا ساده و راحت اما افرادی نیز هستند که به پوشش خود اهمیت میدهند و میخواهند که در انظار مردم زیبا و محکم جلوه کنند .انواع پوشش ها مانند جین و… وجود دارد که هر کس به تناسب خود از آنها استفاده می کند اما هرچه که میپوشید آیتم هایی وجود دارد که شما را شیک تر و زیبا تر جلوه می دهد .ما این نکته های ساده را برای شما لیست می کنیم تا به زیبا تر بودن شما کمک کنیم .


مشاهده 5 روش برای پوشش مناسب آقایان در ادامه مطلب ..

ادامه مطلب 5 روش ساده برای پوشش مناسب و مقتدرانه مردان

آموزش مراحل معذرت خواهی

 • بازدید : 344
 • تاریخ: جمعه 1 ارديبهشت 1391
 • نظرات


برای بسیاری از افراد پذیرش اشتباهات خود سخت است و از آن دشوار تر هم این است که بخواهند از طرف مقابل معذرت خواهی کنند .

اگر در جریان یک دعوا قرار دارید و ندای درونیتان به شما میگوید او باید اول اقدام به معذرت خواهی کند قطعا اشتباه می کنید و این می تواند ناشی از ترس یا خجلت و.. باشد پس بهتر است به وسیله چند روش ساده و کاربردی این کار را خودتان انجام دهید تا دوستی زودتر حاصل شود و البته برای روحیه هر دو نفر کاری سازنده انجام داده اید .

راه های زیر را بخوانید و در شرایط احتمالی بکار برده و از اثر آن بهره مند شوید.


برای خواندن مراحل معذرت خواهی به ادامه مطلب مراجعه نمایید..

ادامه مطلب آموزش مراحل معذرت خواهی